środa, 1 lipca 2015

Prolog

Nowy rok szkolny to na Uniwersytecie Yale coś, na co czekają wszyscy. Nauczyciele chcą poznać nowych, uzdolnionych uczniów, a  starsi studenci zabawić się kosztem nastolatków.
To właśnie na jednym z najpopularniejszych Uniwersytetów, będzie studiować szóstka przyjaciół: Dylan, Holland, Daniel, Crystal, Shelley oraz Tyler. Wszyscy są wyjątkowi i wszyscy wybrali Yale University School of Drama. Co za tym idzie? Będą kształcić się w najlepszej szkole aktorskiej.

Mają plany na przyszłość
Mają wsparcie w rodzinie i w sobie nawzajem
Mają to co ma każdy w tej szkole ... talent

Będą tu przeżywać miłostki, rozstania, nowe przyjaźnie i poznają nowych wrogów. Ale chcą tylko jednego. Wynieść coś z murów tej szkoły, żeby w przyszłości spełnić swoje marzenia. Tylko czy ich marzenia nie ulegną zmianom?

7 komentarzy:

 1. Ciekawie się zapowiada :) Szczególnie podobają mi się te cytaty jak sądzę z dalszego przebiegu tego fanfiction w zakładce bohaterowie. Świetny pomysł! :) Zajrzałabyś do mnie? http://differences-thomassangster-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Twój blog został właśnie przyjęty do Katalogowego Świata

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno zostanę na dłużej.
  Nominowałam Cię do LBA
  http://palac-za-soba-mosty.blogspot.com/2015/07/lba.html

  OdpowiedzUsuń
 4. No jestem ciekawa co będzie dalej. :)
  Czekam na kolejny, życzę weny i zapraszam do mnie. ;)
  http://zagubieni-w-echu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Prolog bardziej przypomina mi zapowiedź, ale może być też i tak. ;) Bardzo ładny szablon. Naprawdę śliczny! Na razie dodaję do linek i czekam na kolejny ;)

  Pozdrawiam, Native

  http://martwi-przed-switem.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń